Seyyar Edebiyat DergisiSeyyar Edebiyat, İstanbul Üniversitesi öğrencileri bünyesinde ortaya konulmuş, internet üzerinden yayın yapan bir edebiyat dergisidir. Seyyar Edebiyat'ın genel yayın yönetmenliğini Şeyma Sakallı, editörlüğünü ise Seda Kamburgil üstlenmektedir. Dergi her ayın birinde www.seyyaredebiyat.com'da yayınlanıyor.

Bu noktada sözü genel yayın yönetmeni Şeyma Sakallı'ya veriyoruz.

Neden "Seyyar Edebiyat"

İnsanın, nerede olursa olsun yazma ve okuma ihtiyacından ötürü Seyyar dedik kendimize. Çünkü bir insan kelimelerini en içine gömebilir, göremeyeceği bir yere de... Onları alıp Karadeniz'in keskin sularına okuyabildiği gibi bozkırdaki bir çocuğun kulağına da fısıldayabilir. Bu yüzden Seyyar'dır tüm kelimelerimiz, sevinçlerimiz ve üzüntülerimiz. Nereye gidersek bizimle oraya gelirler. 

Seyyar Edebiyat Olarak Hedeflerimiz
Ekipçe en büyük hedefimiz insanlara okumayı sevdirmektir. İçerik olarak kaliteli ve merak ettirici yazılar yayınlayıp, okuyucuların her ayın 1'ini iple çekmelerini istiyoruz. Misafir yazarlık sistemimiz mevcuttur. İsteyen herkes bir aya mahsus olarak yazısını dergimize gönderebilecek. Eli kalem tutan herkese edebiyat yolunda vesile olmaya çalışacağız. İnsanları yazmaya küstürmek yerine, misafir yazarlık sistemiyle yazmaya alıştıracağız.

Bizlere sosyal medyadan destek olursanız daha kalabalık bir aile olmuş oluruz. Unutmayın, bu yolda en çok sizlerin desteğine ihtiyacımız var. Ekibimize dahil olmak istiyorsanız Facebook adresimiz üzerinden bize mesaj atın ve kadromuzda yer alın...

Facebook: https://www.facebook.com/seyyaredebiyat
Twitter: https://twitter.com/seyyaredebiyat
İnstagram: http://instagram.com/seyyar_edebiyat

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

yorum yaparak içeriğe katkıda bulunabilirsiniz.