Yeni Kitap: Eyvah Kim Oldum Ben - Elif YemeniciKALBİ KIRIK KALBEN BU KEZ
KİM OLDUĞUNU BULMAYA ÇALIŞIYOR

ELİF YEMENİCİ’NİN KALBEN’İ BU KEZ
BAŞKA BİRİ OLMANIN HAYALİNİ KURUYOR


Elif Yemenici’nin Eyvah Kalbim Kırıldı! kitabıyla kalpleri fetheden Kalben’i, yepyeni macerasıyla yeniden karşınızda! Redhouse Kidz (SEV Yayıncılık) tarafından yayımlanan Eyvah Kim Oldum Ben! kitabında Kalben, yaptığı işlerden yakınıyor ve başka biri olmanın hayaliyle düş dünyasında renkli bir yolculuğa çıkıyor. Acaba minik bir kuş mu yoksa özgürce salınan bir bulut mu olmalı?

Günün ilk ışıklarıyla uyanan kahramanımız Kalben’in bahçedeki limonları toplaması gerekiyordu. Ama limon ağacı kocaman, Kalben küçücüktü. Bütün limonları toplamak ne kadar da güçtü! Hayallere dalan Kalben düşünüp duruyordu, şarkılar söyleyen bir kuş ya da rüzgârda süzülen bir bulut olsa daha mı mutlu olurdu?

DÜŞ DÜNYASINDA BİR YOLCULUK
Redhouse Kidz (SEV Yayıncılık) tarafından yayımlanan Eyvah Kalbim Kırıldı! adlı kitabıyla kalpleri fetheden Kalben karakteri, bu kez ikinci öyküsü Eyvah Kim Oldum Ben! ile bir kez daha yürekleri ısıtıyor. Kalben’in ilk macerası büyük küçük her yaştan okur tarafından kısa sürede çok sevilmişti. Kalben bu öyküde ise yapması gereken işlerden yakınıyor ve başka biri olmanın hayaliyle düş dünyasında renkli bir yolculuğa çıkıyor. Yetenekli yazar-çizer Elif Yemenici’nin detaylı çizimleri, sizi ferah bir sahil kasabasına götürüyor.

Tanıtım videosu:Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

yorum yaparak içeriğe katkıda bulunabilirsiniz.